Balttour 2017 apskats

Februārī, no 3. līdz 5., Ķīpsalas hallē norisinās tūrisma izstāde-gadatirgus. Videsportāla pārstāvji nolēma aplūkot, ko ceļot gribētājiem piedāvā tūrisma kompānijas.

Kā vēstī balttour.lv mājas lapa, - "„Balttour 2017” vienuviet varēs apskatīt vairāk nekā 470 stendus, kuros savus piedāvājumus prezentēs ap 850 tūrisma uzņēmumu no 41 pasaules valstīm. Trīs dienas Ķīpsalā apmeklētājiem būs iespēja iepazīt jaunus maršrutus un ceļojumu galamērķus, līksmot par pasaules kultūru dažādību, iegādāties ceļojumus un baudīt Latvijas reģionu viesmīlību!"

Balttour 2017

Aplūkojot tuvāk piedāvājumus, secināms, ka ir no kā izvēlēties. Izstādes kuplais apmeklētāju skaits varētu liecināt, ka cilvēkiem ir vēlēšanās savus atvaļinājumus pavadīt ceļojot vai nu šepat Latvijā, vai arī pa ārzemēm.

Balttour 2017

Videsportāls novēroja, ka ceļojumu cenas, salīdzinot ar 2016.gadu, ir augušas. Piemēram, tāds pats avio ceļojums vienā no tūrisma kompānijām, kurš pagājušogadu bija pieejams par summu EUR 519, šogad maksā EUR 769. Starpība EUR 250.

Balttour 2017

Ja vēlēsieties doties divu nedēļu normālā ceļojumā, tad rēķinieties ar to, ka vienai personai izmaksas būs vismaz apmēram EUR 600-700.

Balttour 2017

Ja mocaties pārdomās, vai ceļot pa Latviju, vai tomēr doties uz ārvalstīm, tad liela atšķirība nebūs, ņemot vērā to, ka atpūta šepat Latvijā maksā salīdzinoši stipri dārgāk kā analoģiska atpūta Turcijā.

Balttour 2017

Balttour 2017

Balttour 2017

Komentāri
Karīna
04.02.2017. 19:50
Ejam uz izstādi katru gadu. Šogad izskatījās, ka bija mazāks piedāvājums, neredzējām daudzus tūroperatorus, kas iepriekšējos gados piedalījās izstādē.

Var piekrist, ka cenas tiešām pieauga, pat ieejas biļete palika dārgāka.
Principā, lielākoties, visi piedāvā vienas un tas pašas tūres, kas ir no lielajiem tūroperatoriem (novatours, tez tour, mouzenidis).
Papildus atlaides ir, bet nav lielas. Salīdzinājumā ar internetā pieejamajām cenām tam ceļojumam, kas mani interesēja, sanāca papildus 5% atlaide.

Lai pievienotu komentāru, vispirms ir jāielogojas portālā

Saistītie raksti

Aicinām piedalīties un palīdzēt Bolderājai!
Aicinām piedalīties un palīdzēt Bolderājai!

Zaļais pārgājiens uz Cenas tīreli
Autors: Aivars JakovicsAp sešiem no rīta pa logu rūtīm ritmiski bungoja lietus. Pieredze rāda, ka šādos laika apstākļos mēdz izdoties ļoti labi pasākumi... Gluži tāpat, kā vēsturē skarbi apstākļi cilvēkus saliedē. Tā